Het programma voor het seizoen 2021-2022 is verschenen: zowel op papier als op onze vernieuwde website!

Het papieren programma is vanaf 10 augustus te verkrijgen bij: de bibliotheken in Drunen, Heusden en Vlijmen, ‘t Pieck in Drunen, de VVV-post in Heusden, bij de receptie van Focolare op het terrein van de voormalige abdij Mariënkroon en natuurlijk bij al onze activiteiten!

Via deze website kunt u zich voor alle activiteiten aanmelden. Uw ‘bestelling’ komt in de winkelwagen en vanaf 1 september kunt u bij reservering meteen digitaal (met Ideal) afrekenen: makkelijk voor u en voor onze vrijwilligers!

Over Covid-19: de pandemie is nog niet voorbij en uit bescherming van andere bezoekers en onze vrijwilligers vragen wij onze bezoekers beleefd de richtlijnen te volgen. We stellen volledige vaccinatie zeer op prijs! Zo kunnen meer mensen tegelijkertijd genieten van ons programma.

Graag zien we u op 10 september of daarna op één van de andere 35 culturele hoogtijdagen!